Ve středu dne 19.1. byli v obřadní síni českobudějovické radnice oceněni nejlepší žáci základních škol.
Po krátkém kulturním programu své ocenění převzali z rukou náměstka primátora pana Ing. Viktora Votka, PhD.

Mezi oceněnými byli i čtyři žáci naší školy, kteří vynikají převážně  v oblasti programování:

Matyáš H.
1.místo v krajském kole soutěže v Programování (postup do celostátního kola, bude se konat 22.6.)
1.místo v regionálním kole soutěže Mladý programátor (kategorie B)
5.místo v celostátním kole soutěže Mladý programátor (kategorie B)
1.místo v mezinárodní programátorské soutěži Creative Baltie (kategorie C)
2.místo v soutěži Talent Jihočeského kraje – kategorie technická

Tobiáš B.
3.místo v krajském kole soutěže v Programování (postup do celostátního kola, bude se konat 22.6.)
3.místo v regionálním kole soutěže Mladý programátor (kategorie B)
4.místo v celostátním kole soutěže Mladý programátor (kategorie B)
úspěšný řešitel okresního kola Archimediády (fyzikální olympiády – kat G)

Ondřej R.
1.místo v regionálním kole soutěže Mladý programátor (kategorie A-dvojčlenný tým)
1.místo v celostátním kole soutěže Mladý programátor (kategorie A-dvojčlenný tým)
1.místo v mezinárodní programátorské soutěži Creative Baltie (kategorie B-dvojčlenný tým)

Daniel P.
10.místo v okresním kole soutěže Matematický klokan, kategorie Klokánek
úspěšný řešitel okresního kola matematické olympiády (19.místo)

Všem oceněným žákům gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy!!

Radniční noviny