ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, L. Kuby 48, České Budějovice
FAKULTNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Matematický KLOKAN

soutez        V pátek dne 17.3.2017 se konala soutěž MATEMATICKÝ KLOKAN
Kategorie CVRČEK (2.a 3. třídy): 135 řešitelů. Maximum 90 bodů. Nejúspěšnější:
1. - 2.místo Aneta Červená 3.A , David Zdrha 3.B (70 bodů),
3. - 5. místo Lenka Babková 3.A, Marek Pícha 3.B, Marta Šefránková 3.C (69 bodů)

Kategorie KLOKÁNEK (4.a 5. třídy): 122 řešitelů. Maximum 120 bodů. Nejúspěšnější:
1.místo Adéla Chvalová 5.B (114 bodů)
2.místo Karolina Chalupová 4.A (109 bodů),
3.-4.místo Markéta Kočková 4.A, Markéta Grebeňová 5.C (105 bodů)

Kategorie BENJAMIN (6.a 7. třídy): 112 žáků Maximum 120 bodů. Nejúspěšnější:
1.místo Daniel Špaček 7.B (86 bodů),
2. místo Adam Marek 6.C (78 bodů),
3. - 4. místo Matyáš Hronek 6.B, Dagmar Jiroušková 6.B (77 bodů)

Kategorie KADET (8.a 9. třídy): 106 žáků Maximum 120 bodů. Nejúspěšnější:
1.místo Jakub Haymann 8.C (91 bodů),
2. místo Jan Franěk 9.A (87 bodů),
3. místo Jiří Frána 9.B (71 bodů)


aktualizováno: 28.3.2017



Zeměpisná olympiáda


soutez         Školní kolo 7.2.2017 - účast 18 žáků.
2. kat. – 8.+9. tř.
1.místo Čížek D. - (8.C)
1.místo Zajan D. - (9.C)
1.místo Bašistová S. - (9.A)

Matematická soutěž PYTHAGORIÁDA


soutez         Školní kolo - 1.-2.2. 2017
     5. třídy - 61 žáků -18 úspěšných řešitelů (10 a více bodů)
1.místo Antonín Zemen - 14 bodů,
2.-3. místo Adéla CHvalová, Rozálie Pokorná - 13 bodů

Další úspěšní řešitelé: Chovancová Linda, Budínová Magdaléna,Chval Zdeněk, Grebeňová Markéta - 12 bodů,
Slavětínský Jan,Vacikar Tomáš, Kalina Michal - 11 bodů
Bronec Dan,Buchar Ondřej,Čápová Markéta,Brodec Tobiáš,Brichta Tomáš,Johaník Tomáš,Smržová Beáta,Šeborová Rozálie - 10 bodů
     6. třídy - 67 žáků -2 úspěšní řešitelé
1.místo Matyáš Hronek6.B - 12 bodů,
2. místo Primus Adam 6.A - 10 bodů
3.-5. místo Novotná Nela 6.A, Horáková Magdalena 6.B, Ryjáčková Magdalena 6.B- 8 bodů

     7. třídy - 41 žáků, žádný úspěšný řešitel
1.-2. místo Matyáš Marx, Matěj Čížek – 5 bodů
     8. třídy - 57 žáků -1 úspěšný řešitel
1.místo Jakub Haymann ,
2. místo Divoký Vojtěch , 3. - 4. místo Bronec Šimon, Plachý Martin

      Okresní kolo - 17.5.:
     5. třídy - 17 žáků - 7 úspěšných řešitelů (10 a více bodů)
15.-29. místo Markéta Čápová, Adéla Chvalová, Jan Slavětínský, Jakub Zemen (12 bodů)
30.-45.místo Tomáš Brichta (11 bodů), 46.-62. místo Zdeněk Chval, Tomáš Johaník, (10 bodů)

63.-71.místo Linda CHovancová, Rozálie Pokorná (9 bodů), 72.-81.místo Michal Kalina, Beáta Smržová (8 bodů), 82.-90.místo - Tobiáš Brodec, Ondřej Buchar, Magdalena Budínová (7 bodů), 91.-93.místo Dan Bronec (6 bodů), 96.místo Tomáš Vacikar (4 body), 97.98.místo Rozílie Šeborová (3 body)
     2. třídy - 2 žáci - žádný úspěšný řešitel (10 a více bodů)
26.-31. místo Matyáš Hronek (9 bodů), 74.-82. místo Adam Primus (5 bodů)

Matematická olympiáda


soutez         Domácí kolo
5.třídy - účastnilo se 9 žáků, 8 úspěšných řešitelů, 3 postupuje do okresního kola.
1.místo Ondřej Buchar 5.A, 2. místo Linda Chovancová 5.B, 3. místo Markéta kočková 4.A -
6.třídy - účastnilo se 7 žáků, 5 úspěšných řešitelů, 4 postupuje do okresního kola.
1. místo Ondřej Kotlík 6.C, 2. místo Adam Marek 6.C, 3. místo Aneta Fraňková 6.C
7.třídy- účastnili se 2 žáků, nebyli úspěšnými řešiteli.
1. místo Zdeněk Šantrůček 7.B, 2. místo Matyáě Marx 7.B 8.třídy - neúčast
      Okresní kolo 6. - 8. : 4.4.2017
6. třídy - 2 úspěšní řešitelé:
46.-51 místo Adam Marek 6.C, 3. místo Aneta Fraňková 6.C (11 bodů) 68.-69. místo Ondřej Kotlík 6.C
      Okresní kolo 5. +9. třídy: 24.1. 2017
5. třídy - 2 úspěšní řešitelé
5.-14. místo Martin Jung (5.C), 15.-19. místo Ondřej Buchar (5.A),
70.-72. místo Markéta Kočková(4.A).
9. třídy- 1 úspěšný řešitel
18.-21. místo Jan Franěk (9.A)
      Krajské kolo 9. třídy: 21.3. 2017
17. místo Jan Franěk (9.A)

Dějepisná olympiáda - školní kolo

soutez        Školní kolo dějepisné olympiády pro žáky 8.a 9.ročníků téma - "Marie Terezie - žena, matka, panovnice- aneb Habsburkové 18.století"
1.místo - JAKUB HEJNA 8.B
2.místo - JAKUB HAYMANN 8.C
3.místo - MATYÁŠ ŠÍP 8.A
4.místo - LUCIE EGNEROVÁ 8.C
      Okresní kolo: 16.1.2017
10.místo Jakub Hejna (8.B), na 12. místo Matyáš Šíp (8.A) a na 21.místi Jakub Haymann (8.C)

Olympiáda v českém jazyce

soutez         Školní kolo 24.11. 2016
1. místo N.Domínová 21 bodů P.Soukup 21 bodů
2. místo A. Hovorová 18 bodů
3. místo J. Vávra 17 bodů
4. místo M.Sedlák 16 bodů
5. místo E.Sklenářová 15 bodů
6. místo D.Tichý 14bodů
Okresního kola se zúčastní Domínová(9.B) a Soukup(9.C)

Soutěž FINANČNÍ GRAMOTNOST 2016/2017

soutez         Školní kolo: účast 175 žáků (6.-9. ročníky) listopad, prosinec 2016
1. místo Adam Pavlíček (9.C), 2. místo František Petr (7.A), 3. místo Jiří Frána (9.B)
      Okresní kolo: účast 175 žáků (6.-9. ročníky) do 17.2.
tým Adam Pavlíček (9.C), František Petr (7.A), Jiří Frána (9.B)

Bobřík informatiky

soutez         8. + 9. třídy - KADET 9.11. , účast 53 žáků, 17 úspěšných řešitelů
1. místo Jan Franěk (9.A) 225 bodů = místo celostátně
, 2. místo Eliška Novodvorská(9.A) 210 bodů = místo celostátně
3. místo Dominik Petrák(9.A) 210 bodů = místo celostátně
seznam úspěšných řešitelů

      4. + 5. třídy - MINI 7. - 11.11. účast 148 žáků, 71 úspěšných řešitelů
1. - 2. místo Adéla Chvalová (5.B), Linbda Chovancová (5.B) 192 bodů
3. - 4. místo Tomáš Johaník (5.B), Leontýna Holíková (5.B)- 180 bodů
seznam úspěšných řešitelů

      6. + 7. třídy - BENJAMIN 10.11., účast 113 žáků, 14 úspěšných řešitelů
1. místo Matyáš Marx (7.B) 220 bodů
2. místo Veronika Petroušková (6.C) 208 bodů
3. místo Marek Drdla (7.B) 194 bodů
seznam úspěšných řešitelů

aktualizováno: 14.11.2016      fotogalerie


Logická olympiáda


obrazek         Školní kolo3.-7.10.,10.-14.10.
     Výsledky kategorie B: (účast 215 žáků)
1.místo ve škole, 32.-40. místo v kraji Vopalecký, Vladimír 8.A - krajský semifinalista
2.místo ve škole, Tichý, Daniel 9.A
3. místo ve škole Sedlák, Martin 9.A
     Výsledky kategorie A: (účast 186 žáků)
1.místo ve škole, 8. místo v kraji Zemen, Antonín 5.B - krajský semifinalista
2.místo ve škole, 13.-15. místo v kraji Kočková, Markéta 4.A - krajský semifinalista
3. místo ve škole Primusová, Martina 4.A

      krajské kolo 4.11.
     Výsledky kategorie A:
12. místo v kraji Zemen, Antonín 5.B
18. místo v kraji Kočková, Markéta 4.A
     Výsledky kategorie B:
38. místo v kraji Vopalecký, Vladimír 8.A

Školní rok 2015/2016


Matematická olympiáda


soutez         Domácí kolo
6.třídy - účastnili se 11 žáků, 2 úspěšných řešitelů. 10 postupuje do okresního kola.
7.třídy neúčast
8.třídy - účastnili se 3 žáků, 1 úspěšných řešitelů. 1 postupuje do okresního kola.
5.třídy - účastnili se 21 žáků, 20 úspěšných řešitelů. 10 postupuje do okresního kola.
9.třídy - 3 řešitelé, z toho 2 úspěšní, 2 postupují do okresního kola
      Okresní kolo: 5.4. 2016
6. třídy - 2 úspěšní řešitelé
38. - 60. Zdeněk Šantrůček (úspěšný řešitel 12 bodů), 64. - 71. místo - Matyáš Marx (úspěšný řešitel, 10 bodů)

8. třídy - 1 úspěšný řešitel
26. - 30. Jan Franěk (úspěšný řešitel 12 bodů)

      Okresní kolo: 19.1. 2016
5. třídy - 2 úspěšní řešitelé
2. - 6. místo Jan Koška (5.C) 17 bodů. 33. - 51. místo Matyáš Hronek - 11 bodů - úspěšní řešitelé

65. - 72. místo Pavlína Petrová, 73. - 114. Aneta Fraňková, Nela Hüttnerová, Ondřej Kočka, Emma Kramárová, Klára Píchovám, Filip Sklenář.
9. třídy- 1 úspěšný řešitel
16. místo Adam Staes (9.B) - 19 bodů - úspěšný řešitel - postup do krajského kola
35. místo Jan Zemko (9.B)
      Krajské kolo kolo: 22.3.
47. místo Adam Staes (9.B)

Soutěž FINANČNÍ GRAMOTNOST 2016

soutez         Školní kolo: účast 83 žáků (8._9. ročníky) listopad - leden 2016
1. místo Jan Zemko (9.B), 2. místo Kristýna Hynková (9.B), 3. místo Tomáš Heller (9.A)
      Okresní kolo: únor 2016
1. místo tým Jan Zemko (9.B), Kristýna Hynková (9.B), Tomáš Heller (9.A)
      Krajské kolo: březen2016
4. místo tým Jan Zemko (9.B), Kristýna Hynková (9.B), Tomáš Heller (9.A)

Matematická soutěž PYTHAGORIÁDA


soutez         Školní kolo - 27.-28.1. 2016
     5. třídy - 70 žáků - 4 úspěšní řešitelé - žáci s 9 body a výše
1. místo Kočka Ondřej (5.C) - 11 bodů
2. - 4. místo Koška Jan (5.C), Kubata Ondřej (5. B), Hronek Matyáš(5.B) - 10 bodů
      Školní kolo - 29.-31.3. 2016
     6. třídy - 38 žáků -3 úspěšní řešitelé,
1.místo Matyáš Marx 6-B - 12 bodů, 2.-3. místo Zdeněk Šantrůček 6.B, Bojana Roženská - 9 bodů
     7. třídy - 53 žáků - 0 úspěšných řešitelů,
1.místo Lucie Haičmanová 7.A - 5 bodů, 2. místo Tereza Vtelenská 7.B - 3 body
     8. třídy - 51 žáků - 3 úspěšní řešitelé
1.místo Jan Franěk (8.A) - 11 bodů, 2. -3. místo Filip Walisch (8.A), Jiří Frána - 9 bodů
      Okresní kolo - 23.3.2016 - 5. ročníky
3 úspěšní řešitelé (maximum 15 bodů), výsledková listina
4.-10. místo Ondřej Kočka, Jan koška (5.C) 14 bodů, 22. - 29. místo Matyáš Hronek (5.B) 12 bodů, 47. - 49. místo Ondřej Kubata - 8 bodů


Matematický KLOKAN

soutez        V pátek dne 18.3.2016 se konala soutěž MATEMATICKÝ KLOKAN
Kategorie CVRČEK (2.a 3. třídY): 125 řešitelů. Maximum 90 bodů. Nejúspěšnější:
1.místo Lucie Marková 3.B (62 bodů)
2. - 3. místo Lucie Šanderová 2.B, Jan Janeček 3.B (oba 61 bodů)

Kategorie KLOKÁNEK (4.a 5. třídY): 122 řešitelů. Maximum 120 bodů. Nejúspěšnější:
1.místo Matyáš Hronek 5.B (112 bodů)
2. - 3. místo Ondřej Kočka 5.C, Jan Koška 5.C (oba 109 bodů)

Kategorie KADET (8.a 9. třídY): 91 žáků Maximum 120 bodů. Nejúspěšnější:
1. místo Jan Franěk 8.A (77 bodů), 2.místo Martin Pamětický 9.B (75 bodů)
3. - 4. místo Adam Voldán 9.B, Martin Gráf 9.A (oba 72bodů)

Kategorie BENJAMIN (6.a 7. třídY): 97 žáků Maximum 120 bodů. Nejúspěšnější:
1.-2. místo Vojtěch Divoký 7.A, Jakub Haymann 7.C, (72 bodů)
Vladimír Divoký 7.A (71 bodů)

Olympiáda v anglickém jazyce

soutez         Školní kolo leden 2016
Soutěžilo se ve dvou kategoriích:
1. kat.– 6.+7. tř.
1. místo Lucie Egnerová (7.C)
2. kat. – 8.+9. tř.
1. místo Karolína Doleželová (9.B)
      Okresní kolo: 10.2.2016
15. místo - Lucie Egnerová (7.C)
5. místo - Karolína Doleželová (9.B)

Matematická olympiáda


soutez         Domácí kolo 5.třídy - účastnilo se 21 žáků, 20 úspěšných řešitelů. 10 postupuje do okresního kola.
      Okresní kolo: 19.1. 2016
2 úspěšní řešitelé
2. - 6. místo Jan Koška (5.C) 17 bodů. 33. - 51. místo Matyáš Hronek - 11 bodů - úspěšní řešitelé

65. - 72. místo Pavlína Petrová, 73. - 114. Aneta Fraňková, Nela Hüttnerová, Ondřej Kočka, Emma Kramárová, Klára Píchovám, Filip Sklenář.
      Domácí kolo 9.třídy - 3 řešitelé, z toho 2 úspěšní, postup do okresního kola
Okresní kolo: 19.1.
16. místo Adam Staes (9.B) - 19 bodů - úspěšný řešitel 35. místo Jan Zemko (9.B)

Dějepisná olympiáda - školní kolo

soutez        Tematické zaměření ročníku: PO STOPÁCH LUCEMBURKŮ ANEB ZA CÍSAŘSKOU KORUNOU
      Školní kolo - účast 16 žáků z 8. a 9. tříd
- vítěz školního kola TOMÁŠ HELLER 9.A (získal 85 % bodů )
- 2.místo - Karolína Doleželová 9.B (82,5 % bodů)
- 3. místo - Petr Soukup 8.C (70% bodů)
      Okresní kolo: 18.1.2016
13. místo Tomáš Heller 9.A - úspěšný řešitel 46. - 47. místo Karolína Doleželová

Olympiáda v českém jazyce

soutez         Školní kolo 11.12.2015, zúčastnilo se 8 žáků
1. místo - Tomáš Heller 9.A
2. místo - Nikola Linhartová 9.B
3. místo - Martin Pamětický 9.B
      Okresní kolo: 8.2.2016
37. Nikola Linhartová 9.B,46. Tomáš Heller 9.A,

Bobřík informatiky

soutez         4. + 5. třídy - MINI 13.11. účast 140 žáků, 47 úspěšných řešitelů
1. místo Linda Chovancová(4.B), Adam primus (5.A), Jasmine Strbova (4.B) 180 bodů = 72 místo celostátně
2. místo Hanka Valdová (5.C), 177 bodů = 177 místo celostátně
3. místo Jan Koška (5.C), Alexej Tušl (5.B) 176 bodů = 186 místo celostátně (7.A)
seznam úspěšných řešitelů

      6. + 7. třídy - BENJAMIN 12.11., účast 121 žáků, 7 úspěšných řešitelů
1. místo Jakub Haymann (7.C) 184 bodů = 481. místo celosátně
2. místo Irena Freudenschussová(7.B), Martin Plachý (7.C) - 168 bodů = 829. místo celostátně
3. místo Eva Štětinová (7.A), 160 bodů (7.A) = 1128 místo celostátně
seznam úspěšných řešitelů

      8. + 9. třídy - KADET 11.11. , účast 80 žáků, 19 úspěšných řešitelů
1. místo Martin Gráf (9.A) 121 bodů = 174. místo celostátně
, 2. místo Nicola Bratršévská (8.B) , Lucie Fialová(8.A) - 192 bodů = 506. místo celostátně
3. místo Miloslav Frank (9.A), Tomáš Heller (9.A), Adam Lerch (9.A), Marie Nedvědová (8.C), Adam Voldán (9.B) 184 bodů = 775. místo celostátně
seznam úspěšných řešitelů

Logická olympiáda

soutez         Školní kolo 1. - 14.10.2015
Kategorie B: (přes 150 soutěžících).
1. místo Jan Franěk 8.A, (krajský semifinalista)
2.-3. místo Kristýna Baštířová 8.A, (krajský semifinalista)
2.-3. místo Martin Pamětický 9.B, (krajský semifinalista)

Kategorie A: (přes 100 soutěžících).
1. místo Jan Koška 5.C, (krajský semifinalista)
2. místo Jan Slavětíncký 4.A, (krajský semifinalista)
3. - 4. místo Barbora Čžková 4.C, Karel Šíma 5.B


      Krajské kolo 6.11.2015
Kategorie A: (40 soutěžících)
1. místo Jan Koška 5.C,
14. místo Jan Slavětínský 4.A
Kategorie B: (40 soutěžících)
8. místo Adam Staes 9.B,
11. místo Jan Franěk 8.A,
24. místo Martin Pamětický 9.B,
28. místo Kristýna Baštýřová 8.A,

      Celostátní kolo 30.11.2015 - Praha


Školní rok 2014/2015


Matematická soutěž PYTHAGORIÁDA


soutez         Školní kolo - 23.-25.3. 2015
     5. třídy - 37 žáků - 9 úspěšných řešitelů postup do okresu - žáci s 9 body a výš
1. místo Zuzana Kodýmová(5.A) - 14 bodů
1. místo Hana Rusová(5.A) - 13 bodů
3 .místo místo Tereza Kühnelová, Tereza Sychrová (5.A), Tereza Fousová (5.B) - 12 bodů
4.místo Tereza Solfronková, Zdeněk Šantrůček (5.B) - 10 bodů
4.místo Vanda Dorčáková (5.A), Matyáš Marx (5.B) - 9 bodů
     6. třídy - 62 žáků -0 úspěšných řešitelů,
1.místo Eva Štětinová - 6 bodů
     7. třídy - 17 žáků - 0 úspěšných řešitelů,
     8. třídy - 54 žáků - 1 úspěšný řešitelů, postup do okresu
1.místo Tomáš Heller (8.A) - 9 bodů
      Okresní kolo - 13.5.2013
5. ročníky
3.-5. místo Tereza Sychrová (5.A) 14 bodů, 13. - 22. místo Hana Sychrová (5.A) 12 bodů, 23. - 27. místo tereza Fousová (5.B) 11 bodů, 28. - 35. místo Tereza Kühnelová. Matyáš Marx (5.B) - 9 bodů, 45. - 47. místo Tereza Solfronková - 8 bodů, 48.-49. místo Vanda Dorčáková - 7 bodů, 50 místo Zdeněk Šantrůček - 5 bodů.
8. ročníky
25. - 35. místo Tomáš Heller (8.A) - 8 bodů.

Olympiáda v anglickém jazyce

soutez         Školní kolo leden, účast 24 žáků
Soutěžilo se ve dvou kategoriích:
1. kat.– 6.+7. tř.
1. místo Simona Jíchová ze 7. A
2. místo Nela Dominová ze 7. B
3. místoSára Bašistová ze 7. A

2. kat. – 8.+9. tř.
1. místo Kristýna Belšanová a Kateřina Švamberková (9. A)
2. místoKarolína Doleželová z 8. B
3. místo Lucie Houskové z 9. A a Martin Gráf z 8. A.

      Okresní kolo: 11.2.2015
10. místo - Simona Jíchová (7.A)
2. místo - Kristína Belšanová (9.A)

Olympiáda v českém jazyce

soutez         Školní kolo prosinec 2014, zúčastnilo se ho 11 žáků
1. místo - Michaela Bílková 9.B (27 bodů)
2. místo - Lucie Viskupová 9.B (26 bodů)
3. místo - Tomáš Heller 8.A (25 bodů)
      Okresní kolo: 5.2.2015
22. místo Michaela Bílková 9.B, 42. místo Lucie Viskupová 9.B

Dějepisná olympiáda

soutez         Školní kolo
1. místo Josef Lacina 9.A
      Okresní kolo: 19.1.2015
25. místo Josef Lacina 9.A

Matematická olympiáda


soutez         Domácí kolo 5.třídy - účastnili se 4 žáci, 4 úspěšní řešitelé.
      Okresní kolo: 21.1. 2015
2 úspěšní řešitelé - 23.-26. Tereza Fousová (5.B) 11 bodů, 33.-39. Tereza Sychrová (5.A) 19 bodů
další řešitelé: 40. - 53. Zdeněk Šantrůček(5.B) (8 bodů), 89.-99. Karolína Děkanová (5.A) 3 body.
      Domácí kolo 9.třídy - 1 úspěšný řešitel, postup do okresního kola
Okresní kolo: 21.1.
23. Petr Vosáhlo (9.A)

IT-SLOT

soutez         První kolo - 27.11. a 28.11.2014 žáci 8. a 9. tříd (95 žáků)
1.místo Lucie Housková (9.A) (10.celkově),
2.místo Kristýna Belšanová (9.A) (14.celkově),
3. místo Michaela Bílková (9.B) (24.celkově)

      Druhé kolo - Praha 17.12., účast 3 finalistek
24.místo Lucie Housková (9.A)
29.místo Michaela Bílková (9.B)
31.místo Kristýna Belšanová (9.A)

Bobřík informatiky

soutez         4. + 5. třídy - MINI 14.11. účast 113 žáků, 46 úspěšných řešitelů
1. místo Tereza Sychrová (5.A)
2. místo Rudolf Matoušek (5.B), Alex Tušl (4.B)
3. místo Bojana Roženovská (5.B)
seznam úspěšných řešitelů
      6. + 7. třídy - BENJAMIN 13.11., účast 126 žáků, 28 úspěšných řešitelů
1. místo Jan Franěk (7.A)
2. místo Simona Jíchová (7.A)
3. místo Adéla Petrová (7.A)
seznam úspěšných řešitelů
      8. + 9. třídy - KADET 12.11. , účast 110 žáků, 23 úspěšných řešitelů
1. místo Martin Gráf (8.A), David Likler (9.A), Kateřina Švamberková (9.A).
2. místo Monika Holubová(9.C)
3. místo Adam Staes (8.A)
seznam úspěšných řešitelů

Přírodovědný klokan

soutez         8. + 9. třídy - KADET 15.10.2014 -(37 žáků)
1. místo Kateřina Jenne 8.A (72 bodů)
2. místo Daniel Geisseder 9.A (70 bodů)
3. místo Johana Vožická 8.B (69 bodů)

Logická olympiáda

soutez         Školní kolo 1. - 14.. 10.2014
Kategorie A: (59 soutěžících)
1. místo Jan Koška 4.C, (krajský finalista)
2. místo Matyáš Marx 5.A
3. místo Tereza Kühnelová 5.A

Kategorie B: (123 soutěžících)
1. místo Tomáš Heller 8.A (krajský finalista),
2. místo Kateřina Švamberková 9.A
3. místo Jiří Frána 7.B, David Likler 9.A

      Okresní kolo 7.11 2014
Kategorie A:
6. místo Jan Koška 4.C
Kategorie B:
16. - 17. místo Tomáš Heller 8.A -

Školní rok 2013/2014


Zeměpisná olympiáda

soutez         Školní kolo 2.12. 2013, zúčastnilo se ho 14 žáků
1. místo - Šárka Volavková 9.A
2. místo - Helena Káplová z 8.A
3. místo - Lucie Housková z 8.A
      Okresní kolo: 18.2.2014
Šárka Volavková 9.A

Matematická olympiáda


soutez         Domácí kolo 5.třídy - účastnilo se 12 žáků, 11 úspěšných řešitelů.
      Okresní kolo: 23.1. 2013
2 úsoěšní řešitelé - 8.-10. Jakub Haymann 11 bodů,
11.-13. Jakub Černý 10 bodů

22. - 24. Petr Kalina, 41.-49. Adam Janů, 64.- 72. Irea Freudenschossová 73.-86. Adéla Bílá, Kateřina Housková, Eva Štětinová, dále Petr Schwarz, Aneta Vávrová, Klára Vejsadová, Kateřina Staňková.
      Domácí kolo 6.třídy - 5 žáků, všichni úspěšní
      Okresní kolo: 9.4.
15. - 19.místo Jan Franěk - úspěšný řešitel, další řešitelé: 53. - 62.místo Simona Jíchlvá, Kateřina Mičanová, Adéla Petrová, 63. - 70. místo Ondřej Velát.
      Domácí kolo 7.třídy - 5 žáků, 3 úspěšní
      Okresní kolo: 9.4.
22. - 28. místo Jan Zemko - úspěšný řešitel , další řešitelé: 41. - 5. místo Adam Staes, 64. - 65. místo Karolína Doležalová
      Domácí kolo 8.třídy - 3 žáci, 2 úspěšní
      Okresní kolo: 9.4.
36. místo Kateřina Švamberková, 36. - 40. místo Petr Čapek
      Domácí kolo 9.třídy - 1 úspěšná řešitelka, postup do okresního kola
1. Tereza Hovorková 9.A
      Okresní kolo: 23.1.
13. - 17. místo Tereza Hovorková (12 bodů) - úspěšná řešitelka z celkem 41 řešitelů

Olympiáda v německém jazyce

soutez         Školní kolo .12. 2013, zúčastnilo se ho žáků
1. místo - Lenka Jakešová 9.A
2. místo - Šárka Veselá 9.A
3. místo - Josef Křepela 9.B
      Okresní kolo: 3.2.2014
6. místo Lenka Jakešová z 9.A

Olympiáda v českém jazyce

soutez         Školní kolo 2.12. 2013, zúčastnilo se ho 16 žáků
1. místo - Tereza Hovorková 9.A
2. místo - Lenka Jakešová 9.A
3. místo - Barbora Sýkorová 9.B
      Okresní kolo: 6.2.2014
14. - 20. místo Tereza Hovorková 9.A, 38. - 40. místo Lenka Jakešová 9.A

Bobřík informatiky

soutez         4. + 5. třídy - MINI 15.11. účast 131 žáků, 32 úspěšných řešitelů
1. místo Jakub Haymann /5.C)
2. místo Vladimír Divoký (5.A)
3. místo Bojana Roženovská (4.B)
seznam úspěšných řešitelů
      6. + 7. třídy - BENJAMIN 14.11., účast 119 žáků, 10 úspěšných řešitelů
1. místo Lucie Fialová (7.A)
2. místo Jan Franěk (6.A)
3. místo Adam lerch (7.A)
seznam úspěšných řešitelů
      8. + 9. třídy - KADET 13.11. , účast 118 žáků, 24 úspěšných řešitelů
1. místo Michaela Švábová (9.A)
2. místo Tereza Hovorková (9.A)
3. místo Kateřina Švamberková (8.A)
seznam úspěšných řešitelů

Logická olympiáda

soutez         Školní kolo říjen.2013
Kategorie A: (76 soutěžících)
1. místo Tereza Fousová 4.B, (krajský finalista)
2. místo Karolína Nováčková 4.A, (krajský finalista)
3. místo Matyáš Marx 4.B. (krajský finalista)

Kategorie B: (212 soutěžících)
1. místo Jiří Holub 9.A, (krajský finalista),
2. místo Filip Potiška 9.A,
3. místo Dominika Holubová 6.B.

      Okresní kolo 8.11 2013
Kategorie A:
11. místo Tereza Fousová 4.B, 35. misto Matyáš Marx 4.B, 39. místo Karolína Nováčková 4.A.
Kategorie B:
Jiří Holub 9.A.- 25. místo

IT-SLOT

soutez         První kolo žáci 8. a 9. tříd 8. a 9. 11. 2013 (28 žáků)
1. Čapek Petr 8.A 19 bodů (68.celkově),
2.Šmucr Jakub 9.A 19 bodů (69.),
3. Hovorková Tereza 9.A 19 bodů (73.)

Školní rok 2012/2013


Matematická soutěž PYTHAGORIÁDA


soutez         Školní kolo - únor 2013
     5. třídy - 67 žáků - 20 úspěšných řešitelů postup do okresu - žáci s 12 body a výš
1. - 2. místo Jan Franěk, Vavřinec Konečný(5.C) - 14 bodů
3 .místo Kateřina Mičanová (5.C) - 13 bodů
4.místo Simona Jíchová (5.C) - 12 bodů
     6. třídy - 55 žáků - 13 úspěšných řešitelů, postup do okresu - žáci s 13 body a výše
1. - 3.místo Martin Hájek, Martin Gráf (oba 5.A), Adam Staes (6.B) - 12 bodů
     7. třídy - 62 žáků - 1 úspěšný řešitel, postup do okresu - žáci s 10 body a výše
1.místo Kateřina Švamberková (7.A) - 9 bodů
     8. třídy - 55 žáků - 1 úspěšný řešitel, postup do okresu - žáci s 9 body a výše
1.místo Tereza Hovorková (8.A) - 9 bodů
      Okresní kolo - 15.5.2013
24.- 33. místo Jan Franěk, Simona Jíchová, Kateřina Mičanová (5.C) - všichni 11 bodů, úspěšní řešitelé
25. - 30. místo Tereza Hovorková 8.A - 7 bodů

Matematický klokan

soutez         2. + 3. třídy - CVRČEK 22.3.2013 - (117 žáků)
1. místo: Tereza Fousová 3.B (84 bodů)
2. místo: Bojana Roženská 3.B
3. místo: Michaela Šavlová 3.B (78 bodů).
      4. + 5. třídy - KLOKÁNEK 22.3.2013 - (126 žáků)
1. místo Vojtěch Stanovský 5.C (104 bodů)
2. místo Erik Bouchal 4.C (94 bodů)
3. místo Klára Vejsadová 4.A (90 bodů)
      6. + 7. třídy - BENJAMIN 22.3.2013 - (111 žáků)
1. místo Kateřina Švamberková 7.A (88 bodů)
2. místo Martin Gráf 6.A (85 bodů)
3. místo Tomáš Heller 6.A (77 bodů)
      8. + 9. třídy - KADET 22.3.2013 -(84 žáků)
1. místo Tereza Hovorková 8.A (62 bodů)
2. místo Petr Kalkuš 9.A (55 bodů)
3. místo Josef Křepela 8.B (51 bodů)

Chemická olympiáda


soutez         Školní kolo - 25.1.2013 - 6 žáků
1. místo Petr Kalkuš 9.A
2. místo David Dašek 9.A
3. místo Rudolf Schwarz 9.A
      Okresní kolo: 15.4.
19. místo Petr Kalkuš 9.A


Olympiáda v německém jazyce


soutez         Školní kolo 8.1.2013 - účast 8 žáků.
2. kat. – 8.+9. tř.
1. místo neuděleno
2. Lucie Mynářová 9.A
3. Kateřina Berková 9.A, Lenka Jakešová 8.A

      Okresní kolo: 27.2. - neúčast

Olympiáda v anglickém jazyce


soutez         Školní kolo leden
Soutěžilo se ve dvou kategoriích:
1. kat.– 6.+7. tř.
1. místo Kateřina Švamberková 7.A
2. kat. – 8.+9. tř.
1. místo Sabina Domínová 9.A
      Okresní kolo: 12.4.2013
Kateřina Švamberková - 9. místo, Sabina Domínová - 5. místo

Zeměpisná olympiáda


soutez         Školní kolo 27.2.2013 - účast 33 žáků.
1. kat. – 6.+7. tř.
1. Petr Čapek, Lucie Housková (7.A)
2. kat. – 8.+9. tř.
1. Eliška Volavková (8.A)
      Okresní kolo: 14.3.
6. místo Šárka Volavková

Matematická olympiáda


soutez         Domácí kolo 5.třídy - účastnilo se 16 žáků, 12 úspěšných řešitelů.
      Okresní kolo: 23.1. 2013
6. místo Jan Franěk 5.C (16 bodů)
19. - 21. místo Michaela Brichtová(úspěšná řešitelka)
35. - 38. místo Vavřinec Konečný
45. - 48. Vojtěch Stanovský
49. - 61. Adéla Petrová
62. - 74. Adéla Hovorová, Simona Jíchová,
111. - 118. sarah Bašistová, Nela Domínová, Kateřina Mičanová.
      Domácí kolo 6.třídy - zúčastnili se 4 řešitelé, 2 úspěšní
      Okresní kolo: 17.4.2013
45. - 50. místo Lucie Krejsová (6.B) - 5 bodů
56. - 61. místo Karolína Doležalová (6.B) - 1 bod
      Domácí kolo 7.třídy- zúčastnili se 2 řešitelé, 1 úspěšní
      Okresní kolo: 17.4.2013
45. - 48. místo Ann Russfellová (7.C) - 5 bodů
      Domácí kolo 8.třídy- zúčastnili se 1 řešitelka, byla úspěšná
      Okresní kolo: 17.4.2013
16. - 21. místo Tereza Hovorková (8.A) - 12 bodů (úspěšná řešitelka)
      Domácí kolo 9.třídy - neúčast

Dějepisná olympiáda

baltik         Školní kolo - 13.11.2012 - 18 žáků
1. místo Tereza Hovorková (8.A), 58 bodů
2. místo Petr Kalkuš (9.A)., 56 bodů
3. místo Patrik Hruška a Jakub Šmucr (8.A)
      Okresní kolo: 29.1.2013 - neúčast

Bobřík informatiky

soutez         4. + 5. třídy - MINI 16.11. účast 67 žáků, z toho 46 získalo bobříka informatiky
1. místo Bratršovská Nicola, Brichtová Michaela, Haymann Jakub, Jíchová Simona, Konečný Vavřinec, Vejsadová Klára - všichni 157 bodů
seznam úspěšných řešitelů
      6. + 7. třídy - BENJAMIN účast 123 žáků, 26 úspěšných řešitelů
1. místo Šavlová Klára - 224 bodů.
2. místo Linhartová Nikola - 188 bodů,
3. - 4. místo Jindra Jiří, Švamberková Kateřina - 184
seznam úspěšných řešitelů
      8. + 9. třídy - KADET účast 74 žáků, 10 úspěšných řešitelů
1.- 3. místo Holub Jiří, Moravec David, Šedivý Petr - 189 bodů,
4. místo Řebíková Martina - 181 bodů
seznam úspěšných řešitelů

Finanční gramotnost

soutez         Školní kolo žáci 2. stupně říjen, listopad 2012 (50 žáků)
1. místo Vladislava Korchová 9.A
2. místo Barbora Kuchárová 9. B
3. místo Tereza Hovorková 8.A,
4. místo Jiří Hudák 9.B
      Okresní kolo: leden 2013
3. místo - tým Vladislava Korchová, Barbora Kuchárová a Tereza Hovorková

Logická olympiáda

soutez         Školní kolo říjen 2012
Kategorie A: (74 soutěžících)
1. - 3. shodně místo Jan Franěk, Simona Jíchová, Kateřina Mičanová- 5.C
Kategorie B: (98 soutěžících)
1. místo Lenka Jakešová 8. - jediná postupuje do krajského kola
2. místo Klára Šavlová 6.A,
3. místo David Primus 8.A
      Okresní kolo 2.11 2012
Kategorie A:
2. místo Jan Franěk - postupuje do celostátního kola
Mičanová Kateřina 14., Jíchová Simona skončila 25.
Kategorie B:
Lenka Jakešová 8.A.- 35. místo
      Celostátní kolo 26.11 2012
24. místo Jan Franěk z 65 účastníků celostátního kola

IT-SLOT

soutez         První kolo žáci 8. a 9. tříd 15.11. 2012 (28 žáků)
1. - 2. místo Tereza Hovorková (8.A) a Miroslav Švarc (9.A) - 20 bodů,
3. místo Michael Dvořák (9.A) - 19 bodů
      Druhé kolo: 13. 12. 2012
9. místo Miroslav Švarc (celkem 28 finalistů)

Školní rok 2011/2012


Finanční gramotnost

soutez         žáci 2. stupně únor, březen 2012 (118 žáků)
1. místo Tereza Buřičová (9.B)
2. místo Michal Prachař (9.A)
3. místo Kateřina Primusová (7.A)
3. místo David Mrzena (9.B)
      Okresní kolo: březen 2012
tým Tereza Buřičová (9.B), David Mrzena (9.B), Tereza Hovorková (7.A) - 3. místo

Matematický klokan

soutez         2. + 3. třídy - CVRČEK - 19.3. 2011 (124 žáků)
1. místo: Adéla Bílá 3.B, Petr Kalina 3.B, Michaela Šavlová 3.B, Klára Vejsadová 3.A (všichni 55 bodů).
      4. + 5. třídy - KLOKÁNEK - 19.3. 2011 (122 žáků)
1. místo Martin Štika 4.A (115 bodů)
2. místo David Vrzal 5.A (99 bodů)
3. místo Tomáš Heller 5.A (98 bodů)
      6. + 7. třídy - BENJAMIN (57 žáků)
1. místo Kateřina Švamberková 6.A (99 bodů)
2. místo Tereza Hovorková 7.A (86 bodů)
3. místo Štěpánka Čechová 6.C (71 bodů)
      8. + 9. třídy - KADET (39 žáků)
1. místo Petr Kalkuš 8.A (73 bodů)
2. místo Vojtěch Žondecký 9.B (63 bodů)
3. místo Růžena Russfellová 9.A (62 bodů)

Matematická olympiáda


soutez         Domácí kolo 5.třídy - účastnilo se 8 žáků, 6 úspěšných řešitelů.
      Okresní kolo: 25.1. 2012
1.-2. místo Kateřina Stuchlá 5.B (plný počet bodů!!)
25.-34. Tomáš Heller
52.-61. Anežka Zemenová
70.-80. Jan Zemko
96. - 101.Martin Štika
      Domácí kolo 6.třídy - účastnilo se 6 žáků, 5 úspěšných řešitelů.
      Okresní kolo: 11.4. 2012
4. - 6. místo Kateřina Švamberková z 6.A!
21. - 24. místo Petr čapek
25. - 28. místo Monika Krigarová
41. - 48. místoPetr Vosáhlo
65. - 72. místo. Kateřina Knížková
      Domácí kolo 8.třídy 1 úspěšný řešitel
      Okresní kolo: 25.1. 2012
26. - 31. místo -Vladislava Korchová
      Domácí kolo 9.třídy - účastnil se 3 žáci, 1 úspěšný řešitel Petr Žáček 9.A
      Okresní kolo: 25.1. 2012
20.-22. místo Petr Žáček 9.A

Logická olympiáda

soutez         Školní kolo říjen 2012
Kategorie A: (74 soutěžících)
1. Tomáš Heller 5.A, 2. Erik Bouchal 3.C, 3. Klára Šavlová 5.A
Kategorie B: (98 soutěžících)
1. Jan Vlk 8.A, 2. Tomáš Hermann 9.A, 3. Pavel Florek 9.A
      Okresní kolo 4.11.2012
Kategorie A:
10. místo Tomáš Heller z 5.A
29. místo Erik Bouchal z 3.C
Kategorie B:
18.místo Jan Vlk z 8.A
29. místo Tomáš Herman z 9.A

Školní rok 2010/2011


Finanční gramotnost

soutez         8. + 9. třídy únor, březen 2011 (65 žáků)
1. místo Vladimír Pražák (8.B) - 11 bodů, čas 881
2. místo Petr Žáček (8.A) - 11 bodů, čas 1049
3. místo Patrik Hošna (8.A) - 10 bodů, čas 748
výsledková listina
      Okresní kolo: 23.3.2011
tým Vladimír Pražák (8.B), Petr Žáček (8.A), Patrik Hošna (8.A) - 3. místo

Matematický klokan

soutez         2. + 3. třídy - CVRČEK - 18.3. 2011 (129 žáků)
1.-2.místo Vavřinec Konečný, Jan Franěk (3.C) - 50 bodů
3. místo Klára Nikitínská (3.C) - 47 bodů
      4. + 5. třídy - KLOKÁNEK - 18.3. 2011 (115 žáků)
1. místo Martin Vodák (5.B) - 115 bodů
2. místo Jan Baron (5.B) - 114 bodů
3. místo Kateřina Švamberková (5.B) - 109 bodů
      6. + 7. třídy - BENJAMIN (43 žáků)
1. místo Tereza Hovorková(6.A) - 71 bodů
2. místo Petr Kalkuš(7.A) - 67 bodů
3. místo Miroslav Švarc(7.A) - 60 bodů.
      8. + 9. třídy - KADET (38 žáků)
1. místo Robert Votruba (8.B) - 70 bodů
2. místo Martin Steinbauer(8.A) - 67 bodů.
3. místo Martin Klomfar (9.B) - 64 bodů

Matematická soutěž PYTHAGORIÁDA


soutez         Školní kolo - 14.3.2011
6. třídy - 17 žáků:
1. místo Hovorková Tereza(6.A) - 9 bodů
2 .místo Jakešová Lenka (6.A) - 8 bodů
3.-4.místo Koubek Tomáš, Hruška Patrik (6.A) - 6 bodů
7. třídy - 15 žáků:
1.místo Švarc Miroslav (7.A) - 8 bodů
2.-4.místo Kalkuš Petr, Kuchárová Bára, Hudák Jiří - 6 bodů
8. třídy - 30 žáků:
1.-2. místo Votruba Robert (8.B), Žáček Petr (8.A) - 8 bodů
3.-6.místo Novotný Jan, Velát Marek, Štojdlová Martina, Paukner Václav - 6 bodů
      Okresní kolo se v letošním roce nekonalo

Biologická olympiáda


soutez         Školní kolo pro 8. a 9. třídy - 8.2. 2011 - 22 žáků
1. místo Martin Klomfar (9.B),
2. místo Bohumil Vondryska (9.B)
3. místo Václav Kudlata (8.A)
      pro 6. a 7. třídy - 15.3. - 22 žáků
1. místo Tereza Hovorková (6.A),
2. místo Sabina Dominová (7.B)
3. místo Jan Vlk (7.A)
      Okresní kolo:

Chemická olympiáda


soutez         Školní kolo - 7.1.2011 - 7 žáků
1. místo Beganovičová Adila 9.A
2. místo Žemlička Jan 9.A
3. místo Hlaváčková Eliška 9.B
      Okresní kolo: 2.2.2011
Jan Žemlička z 9.A - 14. místo

Olympiáda v německém jazyce


soutez         Školní kolo 7.1.2011 - účast 15 žáků.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích:
1. kat.– 6.+7. tř.
1. Lucie Mynářová 7.A
2. Lenka Jakešová 6.A
3. Šárka Veselá 6.A

2. kat. – 8.+9. tř.
1. Eliška Hlaváčková 9.B
2. Ladislava Lieblová 9.B
3. Martin Klomfar 9.B

      Okresní kolo: 8.2.2011 - nikdo se neúčastnil

Matematická olympiáda


soutez         Domácí kolo 5.třídy - účastnilo se 7 žáků, 7 úspěšných řešitelů.
1.-3. Martin Vodák, Adéla Dobiášová, Vendula Jindrová
4. - 5. Jan Stuchlý, Petr Čapek
6. Jan Michalec
7.Anna Russfellová

      Okresní kolo: 26.1. 2011 od 9.00 hod. do 13.00 hod.
      Domácí kolo 9.třídy - účastnil se 1 žák
1.Tereza Burdová 9.A
      Okresní kolo: 26.1. 2011 - výsledky žáků 5. tříd
2. - 3. místo Jan Stuchlý 5.C (15 bodů)
27. - 33. místo Petr Čapek 5.A , Adéla Dobiášová 5.C (10 bodů)
34. - 46. místo Vendula Jindrová 5.A, Jan Michalec 5.A , Martin Vodák 5.B(9 bodů)

87. - 91. místo Anna Russfellová 5.C

Celostátní Vánoční soutěž v programování v Baltíkovi


soutez         Školního kola se zúčastnilo 88 žáků, 12 postoupilo do národního kola
Kategorie A (1. - 3. třída)
1.-2. Vavřinec Konečný, Josef Žemlička (3.C),
7. Vojtěch Stanovský, Jan Franěk (3.C)
8. Kateřina Housková (2.B)
9. Monika Kamarýtová (3.B)

Kategorie B(4. - 6. třída)
2. Martin Vodák (5.B)
4. Adam Staes, Adam Voldán (4.B)
5. Eliška Peterková (5.B)
6. Jiří Jindra( 5.B)

Kategorie C (7. - 9. třída)
2. Petr Žáček, Marek Velát, Petr Šílený (8A)
6. místo Jan Benda (8.A) a Jan Novotný (8.B)
8. místo Miroslav Švarc ze (7.A)
10. místo Jan Vlk (7.A)

Olympiáda v českém jazyce

soutez         Školní kolo 1.+8.12. 2010, zúčastnilo se ho 17 žáků
1. místo - Robert Votruba 8.B
2. místo - Josef Žemlička 9.A
3. místo - Ladislava Lieblová 9.B
      Okresní kolo:

Logická olympiáda

soutez         Školní kolo 6. – 10. října 2009
Postupující: Jan Baron, Adéla Dobiášová, Bára Holíková, Bára Holíková, Bára Holíková Bára Holíková, Markéta Vopelková, Martin Vodák, Jan Zemko
      Krajské kolo:
3. místo Martin Vodák
6. místo Jan Baron, 13.-14. Kubovcová Eliška, 16.-18. Vopelková Markéta, 19. Holíková Bára, 28. Russfellová Anna


Soutěž CREATIVE BALTIE 2010


sgp        Celostátní kolo Mezinárodní tvůrčí programátorské soutěže - 27.11.2010 - Brno
Kategorie B (do 14 let)
     5. místo tým Petr Žáček, Marek Velát, Petr Šílený(8A),
     7. místo tým Robert Votruba, Filip Nevšímal(8B),

Školní rok 2009/2010


Mezinárodní matematická soutěž GENIUS LOGICUS

soutez         Domácí kolo - maximum 60 bodů - účast 30 žáků
Martin Rameš (60 bodů), Jiří Jindra (54 bodů), Kateřina Švamberková (54 bodů), Vendulka Váchová (54 bodů), Martin Sedlák (52 bodů), Jan Franěk (52 bodů)
      Školní kolo 21.4. - uvedena úspěšnost v celostátním měřírku ve svých kategoriích. Celkem se z naší školy účastnilo 23 žáků
2. místo Martin Vodák, 6. místo Eliška Peterková, 11. místo Jan Baron, 33. místo Jiří Jindra

Programátorská soutěž v Baltíkovi

baltik         Mezinárodní kolo 11. - 13. 6. - Kopřivnice (2 žáci)
kategorie A:
8. místo - Martin Rameš (5.B) a Jiří Jindra (4.B)
      Celostátní kolo14. – 16. 5. 2010 - České Budějovice (7 žáků)
kategorie A:
1. místo Martin Rameš (5.B) a Jiří Jindra (4.B)
9. místo Jan Zemko (3.B)
Kategorie B:
15. místo Martin Sládek, Miroslav Švarc (6.A)
mimo soutěž Jan Vlk (6.A) - podle bodů 6. místo
Kategorie C:
11. místo Jan Benda (7.A)
      Regionální kolo - 17. 3. 2010 (9 žáků)
kategorie A:
1. místo Martin Vodák a Jiří Jindra (4.B)
2. místo Jan Zemko (3.B)

Kategorie B:
4.místo Martin Sládek, Miroslav Švarc (6.A)
6. místo Jan Vlk (6.A)
10. místo Petr Žáček, Marek Velát, Robert Votruba (7.A)
      Školní kolo- únor 2010 (62 žáků)

Matematický klokan

soutez         2. + 3. třídy - CVRČEK - 18.3. (107 žáků)
1. - 4. místo - Gráf Martin (3C), Ježková Tereza (3A), Jíchová Simona (2.C), Jandová Markéta (2.A) - 49 bodů.
      4. + 5. třídy - KLOKÁNEK - 18.3. (117 žáků)
1. místo Hovorková Tereza (5.A) - 99 bodů
2. místo Koloušková Kamila (5.B) - 88 bodů
3. místo Mareš Jiří (5.A) - 87 bodů
      6. + 7. třídy - BENJAMIN - 18.3. (38 žáků)
1.-3. místo Filip Nevšímal (7B),Anna Fabiánová (7B),Jan Benda (7A) - 75 bodů
      8. + 9. třídy - KADET - 18.3. (38 žáků)
1. místo Iva Trsová (9C) - 71 bodů
2. místo Ondřej Polanský (9.C) - 70 bodů
3.-5. místo Bohumil Vondryska (8B), Veronika Michalová (9.C), Petr Chroustovský (9.A) - 68 bodů.

Matematická soutěž PYTHAGORIÁDA


soutez         Školní kolo - 16.2.2010
6. třídy - 13 žáků:
1. - 2. místo Denisa Foitlová, Vladislava Korchová(6.A) - 10 bodů
3. - 4.místo Barbora Hájková (6.A), Barbora Kuchárová (6.B) - 9 bodů
7. třídy - 25 žáků:
1.místo Robert Votruba (7.B)
2.místo Martina Štojdlová (7.A)
      Okresní kolo:na ZŠ a MŠ, Nerudova 9, 5.5.2010.
Foitlová Denisa 47.- 49. místo místo, Votruba Robert 30. - 33. místo

Olympiáda v anglickém jazyce


soutez         Školní kolo leden - účast 23 žáků.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích:
1. kat.– 6.+7. tř.
1. a 2. David Mrzena 7.B a Petr Šílený 7.A
3. Jan Benda 7.A

2. kat. – 8.+9. tř.
1. - 2. Radoslav Hájek 9.B a Nikola Schwachová 9.A
3. Ondřej Polanský 9.C

      Okresní kolo: 10.2.
Hájek Radoslav - 3. místo, Mrzena David - 17. - 18. místo

Chemická olympiáda


soutez         Školní kolo - 7.1.2010 - 8 žáků
1. místo Nikola Schwachová 9.A
2. místo Jiří Hranáč 9.A
3. místo Kristýna Eliášová 9.B
      Okresní kolo: -
Schwachová Nikola - 21. místo

Olympiáda v německém jazyce


soutez         Školní kolo 7.1.2010 - účast 20 žáků.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích:
2. kat. (8. a 9.)
1.Kateřina Martincová, 9.C
2.Jaroslav Mikeš, 9.A
3.Veronika Michalová, 9.C

      Okresní kolo:
Martincová Kateřina - 9. místo

Matematická olympiáda


soutez         Domácí kolo 5.třídy - účastnilo se 10 žáků, 7 úspěšných řešitelů.
1. Martin Rameš 5B
2. Tomáš Koubek 5B
3. - 5. Tereza Hovorková 5A
3. - 5. Lenka Jakešová 5B
3. - 5. Nikola Bendíková 5A
6. Martin Řežábek 5B
7. Vít Kollarczyk 5B
      Okresní kolo - 27.1. na ZŠ Nerudova.
Rameš Martin 9. - 20. místo, Hovorková Tereza 21. - 28. místo, Bendíková Nikola 35. - 40. místo. - úspěšní řešitelé
Jakešová Lenka, Koubek Tomáš 45.-53. místo , Kollarczyk Vít 54. - 67. místo, Řežábek Martin 68. - 70. místo.

Celostátní Vánoční soutěž v programování v Baltíkovi


soutez   Kategorie A (1. stupeň)
2. Martin Rameš (5.A), 3. Jiří Jindra (4.B) 5. Ondřej Vlk (3.B) 7. Lucie Housková, Dominika Vlčková (4.B)
Kategorie B(2. stupeň)
2. místo – Petr Žáček, Marek Velát, Petr Šílený (7A), 3. místo – Robert Votruba, Filip Nevšímal, David Mrzena (7B) , 5. místo – Daniel Žahour (9.B) 7. místo - Veronika Michalová (9.C)

Dějepisná olympiáda


baltik         Školní kolo - 26.11.2009 - 15 žáků
1.-2. místo Tereza Burdová (8.A), Daniel Paraščinec (8.A)
3. místo - Václav Krutina (8.B)

      Okresní kolo:
Burdová Tereza - 49. místo

Olympiáda v českém jazyce

baltik         Školní kolo 25.11. a 2.12.2009
1. místo - Lucie Boháčová 9.A, Ondřej Polanský 9.C
2. místo - Iva Trsová 9.C
3. místo - Petr Chroustovský 9.A.
      Okresní kolo:
Boháčová Lucie - 45. - 50. místo, Polanský Ondřej - 53.-54. místo

Školní rok 2008/2009


Programátorská soutěž v Baltíkovi

baltik         Mezinárodní kolo 5.- 7.6.2009 - Tatranská Lomnice
kategorie A:
3. místo Tomáš Konečný (5.B)
9. místo Martin Sládek, Jan Vlk (5.B)
Kategorie B:
1. místo Radim Janda (9.B)
6. místo Jiří Zemko (9.B)
Kategorie C:
8. místo Jan Poseděl (9.B)
      Celostátní kolo 24.-26.4.2009 - Kopřivnice (10 žáků)
kategorie A:
1. místo Tomáš Konečný (5.B)
8. místo Martin Sládek, Jan Vlk (5.B)
9. místo Miroslav Švarc, Vojtěch Racek (5.B)
Kategorie B:
1. místo Jiří Zemko (9.B)
2. místo Radim Janda (9.B)
Kategorie C:
6. místo Jan Poseděl (9.B)
12. místoVeronika Nováková, Jiří Pamětický
      Regionální kolo - 18.3.2009 (9 žáků)
kategorie A:
1. místo Tomáš Konečný (5.B)
2. místo Martin Sládek, Jan Vlk (5.B)
3. místo Miroslav Švarc, Vojtěch Racek (5.B)
Kategorie B:
1. místo Radim Janda (9.B)
2. místo Jiří Zemko (9.B)
6. místo Jan Pavlosek, Pavel Lískovec(7.B)
      Školní kolo- únor 2009 (60 žáků)

Mezinárodní matematická soutěž GENIUS LOGICUS


baltik         Domácí kolo (procenta úspěšnosti)
Martin Rameš - 100%, Barbora Voříšková 93%, Michaela Švábová 91%, Roman Lebeda, Vendulka Váchová (oba 87%), Kristýna Králová 88%, Adriana Pinlová, Jana Štěpánková obě 86%
      Školní kolo 17.4.- úspěšnost v celostátním měřírku ve svých kategoriích
1. místo Roman Lebeda, 2. místo Jiří Mareš, 6. místo Adriana Pinlová, 10. místo Tereza Hovorková, 15. místo Martin Rameš, 17. místo Kateřina Kuzbová.

Celostátní soutěž ve vyšších programovacích jazycích


baltik         Krajské kolo - 18.4.2009
3 žáci
2. místo Jan Poseděl(9.B)
3. místo Radim Janda(9.B)
4. místo Tomáš Konečný(5.B)

Matematický klokan

baltik         3. třídy - CVRČEK - 19.3. (65 žáků)
1. - 2. místo Jan Baron, Martin Vodák (3.B)
3. místo Růžena Rabová (3.A)
4. místo Jiří Jindra (3.B)
      4. + 5. třídy - KLOKÁNEK - 19.3. (105 žáků)
1. místo Pinlová Adriana (5.A)
2. -3. místo Hojdarová Barbora (5.B), Hovorková Tereza (4.B)
      6. + 7. třídy - BENJAMIN - 19.3. (44 žáků)
1. místo Martin Steinbauer (7.A)
2. místo Vondryska Bohumil (7.B)
3. místo Kristýna Ivančinová (6.A)
      8. + 9. třídy - KADET - 19.3. (41 žáků)
1. místo Petr Chroustovský (8.A)
2. místo Jiří Zemko (9.B)
3. místo Lenka Zdrhová, Eva Dudová (9.A)

Matematická soutěž PYTHAGORIÁDA


soutez         Školní kolo - 5.3.2009
6. třídy - 25 žáků:
1.místo Petr Žáček (6.A), 2. - 5. místo - Kristýna Ivančinová, Anna Fabiánová, Vladimír Pražák, Šárka Suchanová
7. třídy - 14 žáků:
1.místo Martin Klomfar (7.B), 2. místo - Eliška Hlaváčková (7.B), 3. místo Václav Krutina (7.B)
      Okresní kolo: -6.5.2009
Klomfar Martin 40. - 51. místo, Hlaváčková Eliška 67. - 73. místo

Biologická olympiáda


soutez         Školní kolo - 26.2.2009 - 25 žáků
1. - 2. místo Veronka Bagová 8.C, Daniel Žahour 8.B
3. místo Jaroslav Mikeš 8.A
      Okresní kolo:
neúčastnili jsme se

Olympiáda v německém jazyce


soutez         Školní kolo 3. a 4. prosince 2008 - účast 14 žáků.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích:
1. kat.– 6.+7. tř. - 1. místo neuděleno 2. Eliška Hlaváčková 7.B
2. kat. – 8.+9. tř. - zvítězil Tomáš Krigar 9.B
      Okresní kolo:
neúčastnili jsme se

výsledková listina školního kola


Olympiáda v anglickém jazyce


soutez         Školní kolo 3. a 4. prosince 2008 - účast 14 žáků.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích:
1. kat.– 6.+7. tř. - zvítězila Beganovičová Adila 7.A
2. kat. – 8.+9. tř. - zvítězil Jan Poseděl 9.B
      Okresní kolo: 11.2.
Beganovičová Adila - 6. místo, Poseděl Jan - 5. místo

Dějepisná olympiáda


soutez         Školní kolo - 20.11.2008 - 21 žáků, téma Doba hradů a zámků v Čechách a na Moravě
1. místo Petr Chroustovcký 8.A
2. místo Jiří Zemko 9.B
3. místo Iva Trsová 8.C
      Okresní kolo: - 27.1.2009
Jiří Zemko - 8. místo, Petr Chroustovský - 21.místo.

Chemická olympiáda


soutez         Školní kolo - 8.1.2009 - 21 žáků
1. místo Jiří Zemko 9.B
2. místo Michaela Klomfarová 9.B
      Okresní kolo: - 26.1.2009
Jiří Zemko - 8. místo, Michaela Klomfarová - 24.místo.

Matematická olympiáda


soutez         Domácí kolo 5.třídy - účastnilo se 7 žáků, všichni úspěšnými řešiteli.
1. - Lenka Lonsmínová 5B
2. - Adriana Pinlová 5A
3. - Kristýna Králová 5A
4. - 5. Jana Štěpánková5A Vojtěch Racek 5B
6. - 7,. Tomáš Konečný 5B Barbora Hojdarová 5B

      Okresní kolo - 21.1. na ZŠ Nerudova.
Hojdarová Barbora, Králová Kristýna (30. - 34.), Konečný Tomáš (35. - 40.), Štěpánková Jana, Pinlová Adriana (41. - 49.) Lonsmínová Lenka, Racek Vojtěch (56. - 63.)
     Domácí kolo 9. třídy - 2 účastníci- Jiří Zemko, 9.B, úspěšný řešitel
     Okresní kolo - 21.1. na ZŠ Nerudova.
Jiří Zemko, 9.B(31. - 36. místo)

Celostátní Vánoční soutěž v programování v Baltíkovi


soutez   Kategorie A (1. stupeň)
4. Tomáš Konečný (5.b), 5. Martin Rameš (4.C), 6. Eva Štanhanzlová, Lukáš Trnka (3.B) 9. Martin Vodák (3.B) 10. Jiří Jindra (3.B)
Kategorie B(2. stupeň)
1. místo – Jiří Zemko (9.B), 3. místo – Šárka Suchanová (6.B), 7. místo – Pavel Lískovec(7.B), 8. místo – Daniel Žahour (8.B)
Kategorie C (program Baltie 4)
5.místo – Michaela Klomfarová (9.B), 9.místo – Tomáš Konečný (5.B), 12. místo – Jan Benda (6.A) 13. místo - Jiří Zemko (9.B), 15. místo - Jiří Pamětický, Veronika Nováková (9.B)

Soutěž CREATIVE BALTIE 2008


sgp        Celostátní kolo Mezinárodní tvůrčí programátorské soutěže v Baltíkovi - 29.11.2008 - Brno
Kategorie A (do 10 let)
     2. místo tým Tomáš Konečný, Jan Vlk (5.B)
     6. místo tým Miroslav Švarc, Vojtěch Racek (5.B)

Školní rok 2007/2008


Mezinárodní matematická soutěž GENIUS LOGICUS


soutez         Domácí kolo (procenta úspěšnosti)
Martin Rameš - 100%, Gabriela Pinlová - 98%, Jana Štěpánková - 97%, Adriana Pinlová - 93%, Martina Štojdlová - 90%.
      Školní kolo 17.4.- úspěšnost v celostátním měřírku ve svých kategoriích
2. místo Martin Rameš, 6. místo Adriana Pinlová, 16. místo Jana Štěpánková, 21. místo Martin Štojdlová, 23. místo Jiří Mareš, 24. místo Jan Kollarczyk.

Olympiáda v českém jazyce

soutez         Školní kolo 18.12.2007
1. místo - Kateřina Plemátlová 9.B
2. místo - František Šimek 9.B
3. místo - Veronika Lišková9.B
      Okresní kolo: - 18.3.
Kateřina Plemátlová - 8. místo

Matematický klokan

soutez         2. + 3. třídy - CVRČEK - 30.4.
1. místo Jiří Mareš 3.B (1. - 28. místo v okrese)
2. místo Adéla Dobiášová 2.A
3. místo Vojtěch Graman 2.A
      4. + 5. třídy - KLOKÁNEK - 30.4.
1. místo Kollarczyk Jan 5.C (2. - 8. místo v okrese)
2. místo Kodýmová Kateřina 5.A
3. místo Pinlová Gabriela 5.B
      6. + 7. třídy - BENJAMIN - 30.4.
1. místo Josef Szylar 7.A
2. místo Vondryska Bohumil 6.B
3. místo Nikola Schwachová 7.A
      8. + 9. třídy - KADET - 30.4.
1. místo Jiří Zemko 8.B
2. místo Volf David 8.A
3. místo Denisa Sukdolová 9.A

Olympiáda v anglickém jazyce

soutez         Školní kolo - 6.2.
kategorie 7. tříd
1. místo Nikola Schwachová (7.A)
2. místo Kateřina Švarcová (7.B)
3. místo Petr Chroustovský (7.A)
kategorie 8. a 9.. tříd
1. místo Kateřina Vozáryová (9.A)
2. místo Jan Poseděl(8.B)
3. místo Robert Kopřiva (9.A)
      Okresní kolo: - 27.února
Nikoa Schwachová - 9. místo
Kateřina Vozáryová - 9. místo

Matematická soutěž Pythagoriáda


soutez         Školní kolo - 26.2.
6. třídy - 18 žáků
1. místo - Martin Steinbauer (6.A) – 9 bodů
2. – 3. místo Václav Krutina (6.B), Lenka Volfová (6.A) - 8 bodů
7. třídy - 25 žáků
1. místo - Nikola Schwachová (7.A) – 8 bodů
3. místo - Martin Kolář (7.B)
2. místo - Petr Chroustovský (7.B) – 7 bodů
      Okresní kolo: -30.dubna
Martin Steinbauer (6.A) - 43.- 52. místo
Nikola Schwachová (7.A) - 34.- 36. místo

Programátorská soutěž v Baltíkovi 3

baltik         Mezinárodní kolo - 6.6. - 8.6.
kategorie A: 1. místo Tomáš Konečný (4.B)
Kategorie B: 8. místo Jiří Zemko (8.B)
Kategorie C: 9. místo Jan Poseděl (8.B)
      Celostátní kolo - 17.5. - 18.5.
kategorie A: 2. místo Tomáš Konečný (4.B)
13. místo Miroslav Švarc, Jan Vlk (4.B)
Kategorie B: 1. místo Radim Janda (8.B)
3. místo Jiří Zemko (8.B)
13. místo Jan Pavlosek, Pavel Lískovec(6.B)
Kategorie C: 7. místo Jan Poseděl, Tomáš Krigar
12. místo Veronika Nováková, Michaela Klomfarová, Lenka Zdrhová
13. místo Jiří Pamětický, Tomáš Černý
      Regionální kolo - 26.3.
kategorie A: 1. místo Tomáš Konečný (4.B)
4. místo Miroslav Švarc, Jan Vlk (4.B)
4. místo Vojtěch Racek, Martin Sládek (4.B)
Kategorie B: 2. místo Radim Janda (8.B)
3. místo Jiří Zemko (8.B)
6. místo Jan Pavlosek, Pavel Lískovec(6.B)
      Školní kolo - 19.2. a 21.2.
kategorie A: 1. místo Tomáš Konečný (4.B)
2. místo Miroslav Švarc, Jan Vlk (4.B)
3. místo Vojtěch Racek, Martin Sládek (4.B)
Kategorie B: 1. místo Radim Janda (8.B)
2. místo Jiří Zemko (8.B)
3. místo Jan Poseděl, Tomáš Krigar. (8.B)

Chemická olympiáda


soutez         Školní kolo - leden 2008
1. místo František Šimek 9.B
2. místo Adéla Paurová 9.B,
3. místo Martin Skopec 9.B.
      Okresní kolo: 30.1.2008, nemocného Františka Šimka nahradila Adéla Paurová (29.místo)

Dějepisná olympiáda


soutez         Školní kolo - 14.1.2008
1. místo František Šimek 9.B,
2. místo Zdeňka Janoušková 9.B,
3. místo Robert Kopřiva 9.A.
      Okresní kolo: - 30.1.2008
František Šimek 9.B - 22. místo.

Olympiáda v německém jazyce


soutez         Školní kolo - 18.12.2007 - účast 19 žáků.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích:
1. kat.– 6.+7. tř. - zvítězila Kateřina Martincová, 7.C
2. kat. – 8.+9. tř. - zvítězilTomáš Krigar, 8.B
      Okresní kolo: - 17. ledna
Kateřina Martincová ze 7.C - 6. místo
Tomáš Krigar z 8.B. vybojoval krásné 5. místo.

výsledková listina školního kola


Matematická olympiáda


soutez         Domácí kolo 5.třídy - účastnilo se 8 žáků, z toho 7 bylo úspěšnými řešiteli.
1. - Gabriela Pinlová, 5.B,
2. - 4. místě: Jan Kollarczyk,5.C Jana Szylarová, 5.A Eliška Mičanová, 5.A.

      Okresní kolo - 23.1. na ZŠ Nerudova.
Gabriela Pinlová, 5.B - 6. místo - úspěšná řešitelka
Králová Jana, Stárková Dominika -22. - 30. místo
Szylarová Jana - 49. - 52. místo
     Domácí kolo 9. třídy - 1 účastnice - Adéla Paurová, 9.B, stala se úspěšnou řešitelkou.
     Okresní kolo - 23.1. na ZŠ Nerudova.
Adéla Paurová, 9.B - 40. místo
     Domácí kolo 6. třídy - 2 účastníci - Pavel Lískovec,Jana Šmiková 6.B, úspěšní řešitelé
     Okresní kolo - 9.4. na ZŠ Nerudova.
Jana Šimková, 6.B - 35. - 41. místo, Pavel Lískovec - 48.-.54. místo      Domácí kolo 8. třídy - 1 účastník - Jiří Zemko 8.B, úspěšný řešitel
     Okresní kolo - 9.4. na ZŠ Nerudova.
Jiří Zemko - 5. - 11. místo

Celostátní Vánoční soutěž v programování v Baltíkovi- velmi úspěšná!


baltík   Kategorie A (1. stupeň)žáci naší školy obsadili první 3 místa
1. Matin Rameš (3.C), 2. Martin Sládek (4.B), 3. Tomáš Konečný (4.B)
Kategorie B(2. stupeň)
2. místo – Jiří Zemko (8.B), 3. místo – Jan Pavlosek (6.B), 4. místo – David Marhoun (6.B), 5. místo – Bedřich Anderle, Filip Nesládek (6.B)
Kategorie C (program Baltie 4)
2.místo – Radim Janda (8.B), 6.místo – Milan Kysela (8.B), 8. místo – Michaela Klomfarová, Veronika Nováková (8.B)

Soutěž CREATIVE BALTIE 2007


sgp         Mezinárodní tvůrčí programátorská soutěž v Baltíkovi, do které posílají mladí programátoři své programy v anglické verzi!
     Tým Tomáš Konečný, Vojtěch Racek (4.B) - 2. místo!

Celostátní prázdninová soutěž v programování v Baltíkovi


baltik   Soutěž v tvůrčím programování na dané téma - domácí programy žáků hodnotí odborná porota. Soutěž je korespondenční.
      Celostátní kolo - září
kat. A - Tomáš Konečný(4.B)- 1. místo
Vojtěch Racek(4.B)- 3. místo
kat. B - Radim Janda (7.B) - 1. místo
Daniel Žahour (6.B) - 4. místo
kat. C - Lenka Zdrhová (8.A) - čestné uznání

Školní rok 2006/2007


Olympiáda v německém jazyce


soutez         Školní kolo - prosinec 2006 - účast 14 žáků.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích:
1. kat.– 6.+7. tř. - zvítězil Tomáš Krigar, 7. B
2. kat. – 8.+9. tř. - zvítězila Lenka Chroustovská, 9. A
      Okresní kolo: - 18. ledna
Tomáš Krigar ze 7.B krásné 4.místo.
Lenka Chroustovská z 9.A 7.místo.

Olympiáda v anglickém jazyce


soutez         Školní kolo
1. kat. – 6.+7. tř. - zvítězil Jan Poseděl (7.B)
2. kat.– 8.+9. tř. - zvítězil Tomáš Kotek (9.B)
Congratulations and good luck!
      Okresní kolo: - 22.února
Jan Poseděl - krásné 3. místo
Tomáš Kotek - 9. místo

Olympiáda v českém jazyce


soutez         Školní kolo
1. místo - Veronika Maurerová z 9.A
      Okresní kolo: - 9. března
Veronika Maurerová - 9. místo

Olympiáda v dějepise


soutez         Školní kolo - únor
1. místo Lenka Chroustovká,
2. místo Tereza Maurerová
3. místo Eva Honsová.
      Okresní kolo: - 20. února
18. místo Tereza Maurerová, 19. místo Lenka Chroustovská.

Zeměpisná olympiáda


soutez         Školní kolo -26.2.2007- 25 žáků 8. a 9. tříd.
Olympiáda měla dvě části a to část teoretickou, zaměřenou na znalosti o Evropě a část práce s mapou, kde žáci dokazovali, jak se orientují v atlase.
1. místo - Nikola Ladislavová z 9.B,
2. místo - Tomáš Kotek z 9.B
3. místo - Michal Lipš z 9.C.

Chemická olympiáda


soutez         Školní kolo
1. místo - Eva Honsová z 9.A
      Okresní kolo: - 9. března
Eva Honsová - 21. místo


Biologická olympiáda


soutez         Školní kolo
1. místo - Martina Trnovcová z 9.C
2. místo - Jana Kloudová z 9.C
      Okresní kolo: - 9. března
Martina Trnovcová - 26. místo
Jana Kloudová - 34. místo

Matematická soutěž Pythagoriáda


     Soutěží se ve dvou kategoriích – 6. a 7. ročníky. Soutěžící dostanou celkem 15 příkladů, úspěšným řešitelem se stává ten, kdo získá alespoň 9 bodů
soutez         Školní kolo
   6. třídy - 20 žáků
1. místo - Nikola Schwachová (6.A) – 9 bodů
2. místo - Petr Chroustovský (6.A) – 8 bodů
3. místo - Josef Szylar (6.A) – 6 bodů
   7. třídy - 17 žáků
1. místo - Jiří Zemko (7.B) – 13 bodů
2.-3.místo - Milada Macků, Anna Schwarzová (7.B) – 9 b
      Okresní kolo:
Nikola Schwachová (6.A) - 19.-24. místo
Jiří Zemko (7.B) - 11. - 18. místo

Soutěž MATEMATICKÝ KLOKAN


Školní kolo
     16. března proběhla ve 30 státech celého kontinentu matematická soutěž KLOKAN 2007. I v naší škole jsem měli bohaté zastoupení soutěžících.
baltik   Kategorie nejmladších CVRČEK 2. a 3. třídy - 54 žáků
  • 1. - Adriana Pinlová (3.A)
  • 2. - 3. - Nikola Bendíková (2.B), Šárka Veselá (2.B)
Kategorie KLOKÁNEK 4. a 5. třídy - 66 žáků
  • 1. - Matěj Konečný (5.B)
  • 2. - 3. - Pavel Lískovec a Martin Steinbauer (5.A)
Kategorie BENJAMIN 6. a 7. třídy - 36 žáků
  • 1. - Jiří Zemko (7.B)
  • 2. - Milada Macků (7.B)
  • 3. - Stanislav Pražák (7.B)
Kategorie KADET 8. a 9. třídy - 44 žáků
  • 1. - Tomáš Kotek (9.B)
  • 2. - Veronika Maurerová (9.A)
  • 3. - Lenka Chroustovská (9.A),Drahomír Vítovec (9.C)
Okresní kolo + krajské kolo - Matěj Konečný (5.B) - 2. - 3. místo

Matematická olympiáda


soutez        7. ročníky - Okresní kolo - 11. dubna
Jiří Zemko (7.B)- 40. místo
Anna Schwarzová(7.B) - 43. místo
     8. ročníky - Okresní kolo - 11. dubna
Adéla Paurová(8.B) - 38. místo
5. ročníky
      Domácí kolo
1. Matěj Konečný
2.– 3. Marie Hyblová, Martin Steinbauer

4.– 5. Vojtěch Štěrba, Pavel Lískovec
6. Klára Dvořáková
      Okresní kolo - 24. ledna.
5. místo - Matěj Konečný
11. - 27. místo Martin Steinbauer a Vojtěch Štěrba
28. - 32. místo Pavel Lískovec
33. - 38. místo Klára Dvořáková
Všichni tito účastníci z 5. tříd byli úspěšnými řešiteli okresního kola MO.

Mezinárodní matematická soutěž GENIUS LOGICUS


       korespondenční kolo:
Mladší žáci: 1. Hyblová Marie (5.B) 2. Lískovec Pavel (5.B) 3. Steinbauer Martin (5.A)
Starší žáci 1. Ortová Tereza (7.A) 2. Kofroň Richard (8.A)
Mladší studenti 1. Honsová Eva (9.A) 2. Paurová Adéla (8.B) 3. Vejstrková Hana (9.B)
       soutěžní část - národní kolo - 3. května
Vojtěch Štěrba (5.B) - 14. místo (kategorie Mladší žáci)
Tomáš Kotek (9.B) - 21. místo (kategorie Mladší studenti)

Mezinárodní soutěž v programování v Baltíkovi


baltik         Celostátní kolo - 12. května
kat. A - Tomáš Konečný, Vojtěch Racek(3.B) - 6. místo
kat. B - Radim Janda (7.B) - 6. místo
Kat. C - Jan Poseděl, Tomáš Krigar - 6. místo
      Mezinárodní kolo (ČR, SR) - 8. června
kat. A - Tomáš Konečný, Vojtěch Racek(3.B) - 7. místo
kat. B - Radim Janda (7.B) - 9. místo
Kat. C - Jan Poseděl, Tomáš Krigar - 9. místo

Mezinárodní soutěž Baltík + Baltie


sgp   Soutěž v tvůrčím programování - žáci prezentují před odbornou porotou své nejlepší programy.
      Mezinárodní kolo (ČR, SR) - listopad
kat. A - Václav Krutina (5.B)- 4. místo
kat. B - Radim Janda (7.B) - 5. místo

Celostátní prázdninová soutěž v programování v Baltíkovi


baltik   Soutěž v tvůrčím programování na dané téma - domácí programy žáků hodnotí odborná porota. Soutěž je korespondenční.
      Celostátní kolo - září
kat. A - Eliška Hlaváčková(5.B)- 5. místo
kat. B - Radim Janda (7.B) - 3. místo

Celostátní vánoční soutěž v programování v Baltíkovi


baltik   Soutěž v tvůrčím programování na dané téma - domácí programy žáků hodnotí odborná porota. Soutěž je korespondenční.
      Celostátní kolo - prosinec
kat. A - 2. místo - Eliška Hlaváčková(5.B)
kategorie B:
1. místo - Radim Janda (7.B)
2. místo - Jan Poseděl (7.B)
4. místo - Jiří Zemko (7.B)

Školní rok 2005/2006


Biologická olympiáda


baltik   Počet soutěžících v kategorii C (8.a 9.r.) – 15 soutěžících, v kategorii D (6.a 7.r.) – 9 soutěžících
Termín konání: C-8.3.2006, D-29.3.2006
Kategorie C:
1. místo: Jana Kloudová – 8.C
2. místo: Pavel Moravec – 9.B
3. místo: Veronika Maurerová – 8.A
Kategorie D:
1. místo: Michaela Klomfarová – 6.B
2. místo: Denisa Petráková – 6.A
3. místo: Eliška Hesová – 6.A


Matematický klokan


V kategorii nejmladších CVRČEK 2. a 3. třídy se zúčastnilo 65 žáků
  • 1. - Eliška Mičanová - 3.A
  • 2. - Jana Marešová - 2.A
  • 3. - Anna Fabiánová - 3.C
V kategorii KLOKÁNEK 4. a 5. třídy se zúčastnilo 82 žáků
  • 1. - Petr Kepčija - 5.A
  • 2. - Josef Szylar - 5.A
  • 3. - David Plos - 5.C
V kategorii BENJAMIN 6. a 7. třídy se zúčastnilo 42 žáků
  • 1. - Ondřej Štěrba - 7.B
  • 2. - Kateřina Froňková - 7.B
  • 3. - Robert Kopřiva - 7.A
V kategorii KADET 8. a 9. třídy se zúčastnilo 50 žáků
  • 1. - Barbora Machová - 9.A
  • 2. - Nicol Domínová - 9.C
  • 3. - Daniela Hajnová - 9.B

Pythagoriáda


6. ročníky 7. ročníky
1. Michaela Zachová (10 bodů) 1. Ondřej Štěrba (9 bodů)
Jiří Zemko(10 bodů) 2. František Šimek (7 bodů)
2.Tereza Ortová(9 bodů) 3.Jan Šafka (5 bodů)
Petr Kepčija(9 bodů) Karolína Moravcová (5 bodů)
Radim Janda (9 bodů) Adéla Paurová (5 bodů)
V okresním kole byl úspěšným řešitelem Jiří Zemko

Matematická olympiáda


5. ročníky - domácího kola se zúčastnilo 16 žáků, úspěšných bylo 13. DO okresního kola postupovalo 6 žáků:, z nich byli tito čtyři úspěšnými řešiteli.
  • Chroustovský Petr - 5.A ( 1. – 13. místo ) - 18 bodů
  • Kepčija Petr - 5.A ( 22. – 23. ) - 15 bodů
  • Graman Tomáš - 5.A ( 40. – 45.) - 11 bodů
  • Hojdar Štěpán - 5.C ( 40. – 45.) - 11 bodů

6. ročníky - domácího kola se zúčastnili 3 žáci, 2 postupovali do okresního kola
úspěšným řešitelem v okresním kole byl Jiří Zemko(39. – 44. místo ) - 13 bodů

7. ročníky - 1 řešitelka se zúčastnila domácího kola, postupovala do okresního, pouze 1 bod jí chyběl, aby byla úspěšnou řešitelkou i v kole okresním - Adéla Paurová.

Partnerská škola



Digitální vzdělávání



Naše úspěchy



Práce žáků



Škola spolupracuje